Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hesabımdaki kıyafetler kayboldu
#1
Bilgisayarda oynarken bir anda oyun kapanı ve telefonumda oyun hata verdi tekrar bağlanamadımrevieving pack gibi bir hata bende oyundayken oyun ortasında kesildi oyun tekrar bağlanıyım derken bağlanamadım çıldırttı. İnternetimde bir sıkıntı yok 2 tane wifim var ve ayriyeten mobil veriden denedim.
En son aynı google hesabımla giriş yaptım oyuna büütn kıyafetlerim gitti geri bütün rankım sıralamam herşeyim kaldı. ama üst alt şapka kastığım bütün kıyafet parçaları altınım herşeyim gitti. yetkililerin ilgilenmesini istiyorum. Gerek burdan gerek başka bi yerden iletişim kurmak istiyorum.
Ara
Cevapla
#2
Sad 
(03-06-2018, 12:55 AM)zakarama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarda oynarken bir anda oyun kapanı ve telefonumda oyun hata verdi tekrar bağlanamadımrevieving pack gibi bir hata bende oyundayken oyun ortasında kesildi oyun tekrar bağlanıyım derken bağlanamadım çıldırttı. İnternetimde bir sıkıntı yok 2 tane wifim var ve ayriyeten mobil veriden denedim.
En son aynı google hesabımla giriş yaptım oyuna büütn kıyafetlerim gitti geri bütün rankım sıralamam herşeyim kaldı. ama üst alt şapka kastığım bütün kıyafet parçaları altınım herşeyim gitti. yetkililerin ilgilenmesini istiyorum. Gerek burdan gerek başka bi yerden iletişim kurmak istiyorum. inşala düzeltirsiniz yani okadar kastık  yoksa oyunun zevki kalmıyo o kadar rank kastıktan sonra direk düşerse kastım o kadar rank siliniyo tekrar silinecek diye kasasım gelmiyo.
Huh Huh Huh Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Heart Heart Heart Heart
Ara
Cevapla
#3
KONU YERİ YANLIŞ!!!.
YARDIM MERKEZINE TAŞINDI
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi