Rules of Survival Türkiye Forum - Türkçe Destek

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rules of Survival Hack ve Hile Yapanlar (Lütfen Oku)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sevgili Rules of Survival Oyuncuları,

Hayatta Kalma Kuralları içinde herkes için adil bir deneyim sağlamak için elimizden geleni yaparız. Bununla birlikte, kazanmak için başkalarının hakkını yiyen ve oyunun adaletini bozmak için üçüncü parti yazılım * kullanan bir takım oyuncular var. Kabul edilemez bir davranış olduğunun çok net bir şekilde belirtilmesini istiyoruz ve bununla ilgili cezalarımız var. Bu kişilerle mücadele etmek için ne yaptığımız konusunda mümkün olduğunca şeffaf olmak istiyoruz.

Açık Olmak gerekirse, Şüpheli hack ve hile kullananları oyun içi raporlama doğru kanallara bildirildiğinden emin olmak için en etkili yöntemdir.


-Bunlarla savaşmak için aşağıdaki diğer yollara devam ediyoruz-1. Sürekli güncellenen ve uyarlanmış bir Anti-Hacking Sistemi var .
2. Oyun sırasında hileleri takip etmek ve kullanılan herhangi bir hile yazılımının yaratıcılarına karşı yasal işlem başlatma hakkını saklı tutmak dahil olmak üzere hile yapanları tespit eden profesyonel Anti-hack Ekibi .
3. Ayrıca Hileden Dolayı Banlanan Oyuncuların Haftalık Listesini yayınlayacağız (Liste ertesi günlerde yayınlanacaktır)
4. Oyunda rapor yazamazsanız, buraya tıklayıp kanıt sunarak Hile yapan kişileri Raporlayabilirsiniz, cevaplar yalnızca Yazar ve Yöneticiler tarafından görülecektir.
5. Hileye karşı hiç bir çözüm yoksa, karşı saldırıya geçip herkesin korunmasını sağlamak için oyunu güncel tutacağız.Son zamanlardaki hack ve hilelerin artmasındaki Hayal kırıklığınızı paylaşıyoruz ve herkesi önemsediğimizi ve dinlediğimizi herkesin bilmesini istiyoruz . Bu ipucunu oyuncuların aldatmaya neden olduğu konusunda aşağıda açıklamalar için açık bırakacağız ** (Lütfen hileyi buradan  Rapor Edin ).

Saygılarımızla,
RoS Topluluk Ekibi

* Üçüncü Taraf yazılımında, Survival Kuralları'nın parçası olmayan oyunda avantaj elde etmek için kullanılan programlar veya dosyalar bulunur. Bu, eklentileri, komut dosyaları veya oyunun kendisini değiştiren tüm araçları içerir.

** Oyuncular Rapor Etmek İçin Bir Konu Hazırlıyoruz ve Bu Konuyu Açık bıraktığımız için, hile ile ilgili diğer tüm mesajlar silinecek.

Not: Bize hileleri bağlantıları göndermek isterseniz, lütfen burada yapın , cevap / foruma onları göndermeyin (silinirler).

Not: Oyuncuların IP adreslerini değiştirmelerinin çeşitli yolları ve hile yapmayan oyuncuların olumsuz sonuçlarından dolayı IP Yasakları kullanmıyoruz.

resim

BU YAZI GOOGLE TRANSLATE İLE ÇEVRİLMİŞTİR.
YAZININ İNGİLİZCESİ: http://rulesofsurvival.16163.com/forum.p...a=page%3D1
Tesekkurler.
Tesekkurler.

merhaba bu yasal işlem cezası ne oluyor ve hile yapanlar ne tür cezalarla karşılaşıyor benim arkadaşıma gelmiş sizce ne yapmalı.
(05-23-2018, 12:51 PM)muhammet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tesekkurler.

merhaba bu yasal işlem cezası ne oluyor ve hile yapanlar ne tür cezalarla karşılaşıyor benim arkadaşıma gelmiş sizce ne yapmalı.

yasal işlem cezası dava açma ile ilgili sanırım. hile yapanların hesapları kapatılıyor. arkadaşınızın hesabımı kapandı yoksa dava mı edildi anlamadım.
Yaw hızlı olun allah aşkına emeklerim gidiyor ya sinir hastası oldum şu hacklara dava açsanız dahi rahatlamam boyle pislik olurmu adam sallama google hesabı açıyor bir oyunluk giriyor dagdan daga durbunsuz adam kesiyor hatta havada yuruyen dahi gordum
ADMİN SEN RULES ADMİNİ MİSİN ?
(10-16-2018, 01:15 AM)☆☆ṬJ・MaçaAs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ADMİN SEN RULES ADMİNİ MİSİN ?

hayır oyunun yapımı ile bir alakamız yok sadece oyunun türkçe forumuyuz